نتایج جستجو برای عبارت :

مزایای فایروال NGFW سیسکو

فایروال سیسکو
فایروال ها دیواره هایی هستند که برای ایمن نگاه داشتن شبکه در برابر هکرها، بدافزارها و دیگر مهاجمان استفاده می شوند. فایروال ها هم به فرم سخت افزار و هم نرم افزار وجود دارند و همه آنها امنیت را بین شبکه و تهدیدهای بیرونی برقرار می سازند. مدیران شبکه، به گونه ای فایروال ها را برای نیازمندی های سیستم مورد نظر خود تنظیم می کنند که عدم وجود داده های آسیب پذیر را تضمین کند. شرکت های کوچک و کامپیوترهای شخصی به ندرت به فایروال های سخت ا
صرفه‌جویی در زمان و کاهش پیچیدگی بنابر مدیریت بهتر، عملیات خودکار و یکپارچه‌ سازی محصول
تیم‌های شبکه و امنیت در برابر افراد بسیاری قرار دارند. تجسس در پی تهدیدهای سایبری دشوار است. مدیریت و اجرای سیاست‌ها در میان چندین دستگاه زمانگیر و مستعد خطاست. بیشتر تیم‌ها با انبوهی از تشخیص های کاذب و صدها هشدار در روز دست و پنجه نرم می‌کنند و این کار را از طریق چندین ابزار امنیت از سازنده‌های گوناگون انجام می‌دهند. با این وجود اکثر تیم‌ها از من
این مقاله بخش دوم از سری مقاله های مربوط به threat-focused NGFW است. بخش اول آن را در اینجا مشاهده کنید.
 به درون threat-focused NGFW قدم گذارید
فایروال threat-focused NGFW سیسکو چه چیزی را به گونه ای متفاوت انجام می دهد؟ در اینجا به مقایسه مشهورترین سیستم های NGFW موجود در بازار (NGFW معمولی) با سیستم Threat-Focused NGFW) FirPower NGFW) می پردازیم.
یکی از NGFW های معمولی را در نظر بگیرید، این سیستم ها برای مدیرانی طراحی شده است که تمرکزشان بر روی شبکه است، مدیرانی که به visibility بیشتری در سیا
هوشیاری غیر منتظره
در ابتدا با برخی مفاهیم در غالب یک داستان شروع می کنیم.من در قسمت بدی از شهر زندگی می کنم و همیشه نگران هستم که ماشینم دزدیده شود یا اینکه آسیب ببیند. بنابراین بیش از هزار دلار برای سیستم امنیتی (دزدگیر) ماشین سرمایه گذاری کردم. یکی از آن سیستم های فوق پیشرفته که به اپلیکیشنی بر روی گوشی هوشمند متصل است، شامل کلید اطفای حریق، ردیاب ماشین، دوربین ها و تشخیص حرکت می شود به اضافه ی همه ویژگی های متداولی که شما انتظار دارید. اگر
چرا در شبکه به فایروال نیاز داریم؟
هنگامی که با هیئت رئیسه و مدیران فناوری اطلاعات در سازمان‌ها پیرامون امنیت سایبری گفتگو می‌شود، همگی آنها در رابطه با این مسئله نگران هستند و می‌خواهند بدانند که چگونه از سازمان، کارمندان و مشتریان خود محافظت کنند. در این میان به نظر می‌رسد، سه نگرانی عمده همیشه در بالای این لیست قرار می‌گیرد:

جلوگیری از نفوذ: "ما مطمئن نیستیم که بتوانیم از تاثیرگذاریِ نفوذ بزرگ بعدی بر سازمان خود جلوگیری نماییم، آیا
مزایای فایروال NGFW سیسکو
در بخش نخست، به بررسی این موضوع پرداختیم که چگونه فایروال باید با استفاده از یک threat intelligence درجه یک، سیاست‌های امنیتی و ویژگی‌هایی همچون IPS را فراخواند تا به صورت پیشگیرانه، تهدیدها را متوقف نماید، پیش از آنکه بتوانند خودشان را در شبکه شما پنهان سازند. این تدابیر امنیتیِ پیشگیرانه اغلب 99 درصد از تهدیدهای موجود را متوقف می‌سازند.
اما تنها یک حمله موفق می تواند برای شما دردسرهایی ایجاد کند. چه اتفاقی رخ خواهد داد اگر
In computing, a firewall is a network security system that monitors and controls incoming and outgoing network traffic based on predetermined security rules.[1] A firewall typically establishes a barrier between a trusted internal network and untrusted external network, such as the Internet.[2]
Firewalls are often categorized as either network firewalls or host-based firewalls. Network firewalls filter traffic between two or more networks and run on network hardware. Host-based firewalls run on host computers and control network traffic in and out of those machines.
History
The term firewall originally referred to a wall intended to confine a fire within a building.[3] Later uses refer to similar structures, such as the metal sheet separating the engine compartment of a

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سپاه متوسلان به حضرت مهدی (ع)